Baldų valymas

Yra dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių Jūs nusprendžiate, kad atėjo metas valyti savo baldus. Pirmiausia tada, kai jie akivaizdžiai atrodo dėmėti ir antroji priežastis – blogas kvapas. Tačiau ne visada tai, ką matome yra tiesa.
Baldų išvaizda
Dauguma baldų, ypač tamsesnės spalvos, gerai dėvisi ir ant jų nesimato didelių nešvarumų. Metų metais ant jų gali nesimatyti akivaizdžių dėmių. Taip yra todėl, kad paprastai nešvarumai tolygiai pasiskirsto ant minkštų baldų ir mes tiesiog pamirštame kaip jie puikiai atrodė, kai buvo nauji. Tačiau sunkiai pastebimos dulkės, purvas, dėmės įsiskverbia į minkštus baldus. Be kruopštaus bei profesionalaus valymo metams bėgant jie susidėvi greičiau. Taip gerokai sutrumpėja Jūsų mėgstamų baldų gyvenimas.
Audinio kvapas
Galime įsigyti daug priemonių neutralizuojančių arba užmaskuojančių nemalonius kvapus, kuriuos ant Jūsų baldų palieka augintiniai, vaikai, dūmai ar kiti aplinkos veiksniai. Tačiau tokios priemonės tik užmaskuoja kvapus, bet nepašalina iš minkštų baldų audinio pačių dalelių, kurios praėjus trumpalaikiam įsigytų priemonių poveikiui, vėl skleis nemalonų kvapą.

Kad visiškai atnaujintumėte savo baldų išvaizdą, jie vėl atrodytų kaip nauji ir maloniai kvepėtų, mes siūlome Jums giluminį minkštų baldų valymą.

Taikome 6 žingsnių programą, kurią naudoja mūsų specialistai, kad Jūsų baldai vėl atrodytų puikiai.
• Atidžiai išstudijuojame kokios rūšies audiniu yra aptraukti Jūsų baldai;
• Išsiurbiame minkštus baldus sausu giluminiu būdu;
• Apipurškiame Jūsų baldą specialiomis giliai valančiomis ir purvą atpalaiduojančiomis priemonėmis;
• Ypač atidžiai, švelniais, audinio nepažeidžiančiais šepetėliais panaikiname visas matomas dėmes;
• Profesionalaus siurblio pagalba plauname Jūsų minlštus baldus iki tol, kol audinyje nelieka jokių valymo priemonių;
• Išsausiname minkštų baldų audinį tiek, kad jame lieka vos 10 procentų drėgmės, kuri, priklausomai nuo baldų audinio, išdžiūna per 6-12 val.

Kaip man žinoti, kad atėjo laikas valyti baldus? Mes Jums patariame užduoti sau šiuos tris paprastus klausimus, kurie padeda mūsų klientams apsispręsti, kad jau atėjo metas išsivalyti minkštus baldus.

  1. Kiek laiko praėjo nuo tada, kai mano baldai paskutinį kartą buvo profesionaliai išvalyti?
    Pagalvokite kiek laiko praėjo nuo paskutinio profesionalaus minkštų baldų valymo ir, ar apskritai jie kada nors buvo valyti. Tai yra paprasčiausias būdas nuspręsti ar Jums reikalingas profesionalus giluminis minkštų baldų valymas. Nuolat prižiūrint patiems ( siurbiant, valant matomas momentines dėmes), baldus paprastai reikia valyti kas 18 – 24 mėn., kad jie išlaikytų geriausią išvaizdą ir tarnautų maksimalų laiką.
  2. Kaip naudojami mano baldai?

Pagalvokite apie tai, kaip dažnai Jūs valote kėdes ar suolus, pagamintus iš medžio, plastiko ar kitų medžiagų,     kuriuos naudojate kasdien savo namuose. Minkštuose balduose, kuriuos Jūs naudojate kaupiasi toks pat nešvarumų kiekis, kokį Jūs nuvalote nuo kietų sėdimų paviršių.
Minkšti baldai, esantys dažniausiai naudojamose Jūsų namų zonose, pavyzdžiui valgomajame, svetainėje, vaikų kambaryje, savaime suprantama reikalaus dažnesnio valymo, negu naudojami rečiau. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad net rečiau naudojamose Jūsų namų vietose esantys baldai ne mažiau pritraukia dulkių ir kitų nešvarumų.

3. Kodėl turėčiau rinktis profesionalų minkštų baldų valymą?
Dulkės, purvas, esantys ore ir ant drabužių persikelia ir ant minkštų baldų apmušalų. Reguliariai naudojant baldus, visos šios dalelės pamažu įsiskverbia į gilesnį baldo audinį ir laikui bėgant prastina jo išvaizdą. Valydami baldus įprastais dulkių siurbliais ir rankiniu būdu Jūs nepašalinsite giliai esančių nešvarumų, ir galite negrįžtamai sugadinti baldo išorę.

Mano baldų gobelenas nusiima atitraukus užtrauktukus – kodėl jų tiesiog neįdėjus į skalbimo mašiną?
Jūsų skalbimo mašina ir skalbinių plovikliai nėra skirti tinkamai valyti baldiniams audiniams. Užtrauktukai sukurti tam, kad būtų galima išimti ir pakeisti poroloną, esantį balduose ar pagalvėlėse, kai jis susidėvi, o ne tam, kad gobelenai būtų skalbiami. Profesionalus minkštų baldų valymas nepadaro žalos Jūsų baldų audiniams, neblukina, jie nesusitraukia, po valymo lieka švarūs ne tik gobelenai, bet ir užpildas.

Ar galite pašalinti stiprius kvapus mano balduose?

Be giluminio valymo, po kurio išvalomi visi nešvarumai, purvas ir dėmės iš Jūsų minkštų baldų, mes taip pat pašaliname nemalonius kvapus ir tų kvapų sukėlėjus. Tam naudojame bioproduktus, kurių dėka yra neutralizuojami kvapai ir šalinami jų sukėlėjai.